Vaste partners & praktische info

Vaste cateraars

Foodsie: www.foodsie.be
Amuse Amusant: www.amuse-amusant.be
Private Dining: www.private-dining.be
Food Notes: www.foodnotes.be
Traiteur De Rudder: www.traiteurderudder.be
Coeur Catering: www.coeurcatering.be

Fotografie – Huwelijksfotografie

Nick Decombel: www.nickdecombel.be
An Van Gijsegem: www.anvangijsegem.com
Nele Watty: www.nelewatty.be
Liz Dvorkina: www.iamliz.be

Onze huisdj

Boutique Musique – Michael van Geertruy
www.boutique-musique.be

Al onze plastic doppen gaan naar de dopjesactie van de Vrienden der Blinden Koksijde om hen te steunen bij de opleiding van geleidehonden.